Sastamala

Kiviniitty Sastamala

Kivisenojankatu 7,
38200 Sastamala

ark. 7-18, la 9-15

Myymälä p. 020 743 1060
Varaosat p. 020 743 1061

info@kiviniityn-auto.fi

24h päivystys:
040 7347 177

Varaosat

Olli Peltomäki

Olli Peltomäki

Maatalouskoneet, henkilöautot

040 530 8177

olli.peltomaki@kiviniityn-auto.fi

    Marko Santahuhta

    Marko Santahuhta

    Maatalouskoneet, henkilöautot

    040 530 7177

    marko.santahuhta@kiviniityn-auto.fi

      Kari Toivonen

      Kari Toivonen

      Varaosat ja autotarvikkeet

      040 531 3177

      kari.toivonen@kiviniityn-auto.fi

        Sami Numme

        Sami Numme

        Varaosat ja autotarvikkeet

        040 530 9177

        sami.numme@kiviniityn-auto.fi

          Mikko Antila

          Mikko Antila

          Henkilöautot, valot

          044 743 1035

          mikko.antila@kiviniityn-auto.fi

            Juho Lindström

            Juho Lindström

            Varaosat ja autotarvikkeet

            044 743 1069

            juho.lindstrom@kiviniityn-auto.fi

              Myymälä

              Robert Lindeberg

              Robert Lindeberg

              Hitsauskoneet ja tarvikkeet

              040 760 6753

              robert.lindeberg@kiviniityn-auto.fi

                Joonas Ranta-aho

                Joonas Ranta-aho

                Työkalut ja tarvikkeet

                040 530 2177

                joonas.ranta-aho@kiviniityn-auto.fi

                  Emmi Ryyppö

                  Emmi Ryyppö

                  Vaatteet, suojaimet, yksilöinnit

                  050 466 1886

                  emmi.ryyppo@kiviniityn-auto.fi

                    Leena Rainio

                    Leena Rainio

                    Työkalut ja tarvikkeet, työvaatteet

                    044 7431 004

                    leena.rainio@kiviniityn-auto.fi

                      Lauri Lehtonen

                      Lauri Lehtonen

                      Työkalut ja tarvikkeet

                      040 766 8177

                      lauri.lehtonen@kiviniityn-auto.fi

                        Varasto

                        Jaakko Myllymaa

                        Jaakko Myllymaa

                        Varasto ja logistiikka

                        044 743 1007

                        varasto@kiviniityn-auto.fi

                          Lue lisää