Sastamala

Kiviniitty Sastamala

Kivisenojankatu 7,
38200 Sastamala

ark. 7-18, la 9-15

Myymälä p. 020 743 1060
Varaosat p. 020 743 1061

info@kiviniityn-auto.fi

24h päivystys:
040 7347 177

Varaosat

Olli Peltomäki

Olli Peltomäki

Maatalouskoneiden varaosat

040 530 8177

olli.peltomaki@kiviniityn-auto.fi

    Marko Santahuhta

    Marko Santahuhta

    Henkilöautojen varaosat

    040 530 7177

    marko.santahuhta@kiviniityn-auto.fi

      Sami Numme

      Sami Numme

      varaosat ja autotarvikkeet

      040 530 9177

      sami.numme@kiviniityn-auto.fi

        Mikko Antila

        Mikko Antila

        Henkilöautojen varaosat, valot

        044 743 1035

        mikko.antila@kiviniityn-auto.fi

          Myymälä

          Robert Lindeberg

          Robert Lindeberg

          Hitsauskoneet ja tarvikkeet

          040 760 6753

          robert.lindeberg@kiviniityn-auto.fi

            Joonas Ranta-aho

            Joonas Ranta-aho

            Työkalut ja tarvikkeet

            040 530 2177

            joonas.ranta-aho@kiviniityn-auto.fi

              Emmi Ryyppö

              Emmi Ryyppö

              Vaatteet, suojaimet, yksilöinnit

              050 466 1886

              emmi.ryyppo@kiviniityn-auto.fi

                Leena Rainio

                Leena Rainio

                Työkalut ja tarvikkeet, työvaatteet

                044 7431 004

                leena.rainio@kiviniityn-auto.fi

                  Timo Nuikkinen

                  Timo Nuikkinen

                  Työkalut ja tarvikkeet

                  040 766 8177

                  timo.nuikkinen@kiviniityn-auto.fi

                    Varasto

                    Jaakko Myllymaa

                    Jaakko Myllymaa

                    Varasto ja logistiikka

                    044 743 1007

                    varasto@kiviniityn-auto.fi

                      Lue lisää