Huittinen

Kiviniitty Huittinen

ark. 7-19, la 9-15

Myymälä p. 020 743 1066
Varaosat p. 020 743 1065

info@kiviniityn-auto.fi

24h päivystys:
044 7431 088

Varaosat

Antti Rikkonen

Antti Rikkonen

Varaosat ja autotarvikkeet

044 743 1037

antti.rikkonen@kiviniityn-auto.fi

    Tuomas Tuomola

    Tuomas Tuomola

    Varaosat ja autotarvikkeet

    040 759 1177

    tuomas.tuomola@kiviniityn-auto.fi

      Tommi Virtanen

      Tommi Virtanen

      Varaosat ja autotarvikkeet

      040 553 1034

      tommi.virtanen@kiviniityn-auto.fi

        Ville Naski

        Ville Naski

        Varaosat ja autotarvikkeet, korjaamot

        044 7431 048

        ville.naski@kiviniityn-auto.fi

          Mika Rintanen

          Mika Rintanen

          Varaosat ja valot

          040 845 9177

          mika.rintanen@kiviniityn-auto.fi

            Simo Takku

            Simo Takku

            Maatalouskoneiden varaosat

            044 743 1092

            simo.takku@kiviniityn-auto.fi

              Jarmo Pölläniemi

              Jarmo Pölläniemi

              Varaosat ja autotarvikkeet

              044 743 1072

              jarmo.pollaniemi@kiviniityn-auto.fi

                Myymälä

                Juha Savolainen

                Juha Savolainen

                Sähkötyökalut ja tarvikkeet

                044 743 1047

                juha.savolainen@kiviniityn-auto.fi

                  Maria Savolainen

                  Maria Savolainen

                  Puhdistusaineet, työkalut ja tarvikkeet

                  040 758 0177

                  maria.rehakka@kiviniityn-auto.fi

                    Tanja Vastaranta

                    Tanja Vastaranta

                    Vaatteet, työkalut ja tarvikkeet

                    044 743 1094

                    tanja.vastaranta@kiviniityn-auto.fi

                      Jaana Perkola

                      Jaana Perkola

                      Työkalut, tarvikkeet ja automaalit

                      040 581 2177

                      jaana.perkola@kiviniityn-auto.fi

                        Jussi Mäkelä

                        Jussi Mäkelä

                        Hitsauskoneet ja tarvikkeet

                        050 338 8954

                        jussi.makela@kiviniityn-auto.fi

                          Heidi Sivula

                          Heidi Sivula

                          Vaatteet, suojaimet, yksilöinnit

                          050 590 2494

                          heidi.sivula@kiviniityn-auto.fi

                            Kari Haaranen

                            Kari Haaranen

                            Työkalut ja tarvikkeet

                            044 7431 036

                            kari.haaranen@kiviniityn-auto.fi

                              Karoliina Haviala

                              Karoliina Haviala

                              Työkalut ja tarvikkeet

                              050 478 0137

                              karoliina.haviala@kiviniityn-auto.fi

                                Tapio Viikari

                                Tapio Viikari

                                Myymäläesimies

                                044 743 1030

                                tapio.viikari@kiviniityn-auto.fi

                                  Suvi Hautaluoma

                                  Suvi Hautaluoma

                                  Myynti- ja markkinointiassistentti

                                  044 743 1067

                                  suvi.hautaluoma@kiviniityn-auto.fi

                                    Varasto

                                    Marko Tynkkynen

                                    Marko Tynkkynen

                                    Varasto ja logistiikka

                                    044 743 1046

                                    marko.tynkkynen@kiviniityn-auto.fi

                                      Riikka Kulmala

                                      Riikka Kulmala

                                      Kuljetuspalvelut

                                      044 743 1003

                                      riikka.kulmala@kiviniityn-auto.fi

                                        Tommi Hohkala

                                        Tommi Hohkala

                                        Kuljetuspalvelut

                                        0447431005

                                        tommi.hohkala@kiviniityn-auto.fi

                                          Heini Varjonen

                                          Heini Varjonen

                                          Varasto ja logistiikka

                                          050 534 1885

                                          heini.varjonen@kiviniityn-auto.fi

                                            Ota yhteyttä

                                            Lue lisää