Huittinen

Kiviniitty Huittinen

Ostoskatu 2

32700 Huittinen

Ark. 7-19, la 9-15

Myymälä p. 020 743 1066
Varaosat p. 020 743 1065

info@kiviniityn-auto.fi

24h päivystys:
044 7431 088

Varaosat

Antti Rikkonen

Antti Rikkonen

Henkilöautot, maatalouskoneet, auto- ja työkonemaalit

044 743 1037

antti.rikkonen@kiviniityn-auto.fi

    Tuomas Tuomola

    Tuomas Tuomola

    Varaosat, auto- ja työkonemaalit

    040 759 1177

    tuomas.tuomola@kiviniityn-auto.fi

      Tommi Virtanen

      Tommi Virtanen

      Maatalous, raskas kalusto, henkilöautot

      040 553 1034

      tommi.virtanen@kiviniityn-auto.fi

        Oskari Puljujärvi

        Oskari Puljujärvi

        Varaosat ja autotarvikkeet, korjaamot

        044 7431 048

        oskari.puljujarvi@kiviniityn-auto.fi

          Mika Rintanen

          Mika Rintanen

          Varaosat, valot, auto- ja työkonemaalit

          040 845 9177

          mika.rintanen@kiviniityn-auto.fi

            Simo Takku

            Simo Takku

            Maatalouskoneiden varaosat

            044 743 1092

            simo.takku@kiviniityn-auto.fi

              Jarmo Pölläniemi

              Jarmo Pölläniemi

              Varaosat ja autotarvikkeet

              044 743 1072

              jarmo.pollaniemi@kiviniityn-auto.fi

                Susanna Kujala

                Susanna Kujala

                Varaosat ja autotarvikkeet

                050 592 3227

                susanna.kujala@kiviniityn-auto.fi

                  Myymälä

                  Mari Saarnivaara

                  Mari Saarnivaara

                  Puhdistusaineet, työkalut ja tarvikkeet

                  040 758 0177

                  mari.saarnivaara@kiviniityn-auto.fi

                    Tanja Vastaranta

                    Tanja Vastaranta

                    Vaatteet, työkalut ja tarvikkeet

                    044 743 1094

                    tanja.vastaranta@kiviniityn-auto.fi

                      Jaana Perkola

                      Jaana Perkola

                      Työkalut, tarvikkeet ja automaalit

                      040 581 2177

                      jaana.perkola@kiviniityn-auto.fi

                        Kari Tarkkala

                        Kari Tarkkala

                        Työkalut ja tarvikkeet

                        044 743 1047

                        kari.tarkkala@kiviniityn-auto.fi

                          Heidi Sivula

                          Heidi Sivula

                          Vaatteet, suojaimet, yksilöinnit

                          050 590 2494

                          heidi.sivula@kiviniityn-auto.fi

                            Kari Haaranen

                            Kari Haaranen

                            Työkalut ja tarvikkeet

                            044 7431 036

                            kari.haaranen@kiviniityn-auto.fi

                              Karoliina Haviala

                              Karoliina Haviala

                              Työkalut ja tarvikkeet

                              050 478 0137

                              karoliina.haviala@kiviniityn-auto.fi

                                Niko Haapanen

                                Niko Haapanen

                                Työkalut, hitsauskoneet ja tarvikkeet

                                050 338 8954

                                niko.haapanen@kiviniityn-auto.fi

                                  Carita Holmi

                                  Carita Holmi

                                  Markkinointiassistentti

                                  044 743 1067

                                  carita.holmi@kiviniityn-auto.fi

                                    Päivi Matintalo

                                    Päivi Matintalo

                                    Myyntiassistentti (äitiyslomalla)

                                    050 373 6251

                                    paivi.matintalo@kiviniityn-auto.fi

                                      Varasto

                                      Marko Tynkkynen

                                      Marko Tynkkynen

                                      Varasto ja logistiikka

                                      044 743 1046

                                      marko.tynkkynen@kiviniityn-auto.fi

                                        Tommi Hohkala

                                        Tommi Hohkala

                                        Kuljetuspalvelut

                                        044 743 1005

                                        tommi.hohkala@kiviniityn-auto.fi

                                          Heini Varjonen

                                          Heini Varjonen

                                          Varasto ja logistiikka

                                          050 534 1885

                                          heini.varjonen@kiviniityn-auto.fi

                                            Joonas Tähtinen

                                            Joonas Tähtinen

                                            Kuljetuspalvelut

                                            044 743 1003

                                            joonas.tahtinen@kiviniityn-auto.fi

                                              Ota yhteyttä

                                              Lue lisää